Dlaczego my?

Gwarancja stałej ceny - Wiesz z góry za ile jedziesz!

Dokładna (nie orientacyjna)  kwota za kurs jest znana przed zamówieniem, wystarczy podać punkt A i B. Co ważne, kwota jest stała i niezależna od warunków na drodze (korki, konieczność objazdu). Nie ma tu żadnych algorytmów, mnożników i innych tricków cenowych. Cenę można sprawdzić samemu w aplikacji lub zapytać dyspozytora.

Nowoczesna i ekologiczna flota samochodów

99% floty stanowią pojazdy hybrydowe nie starsze niż 5 lat działające w modelu biznesowym 24h/ dobę/ 7 dni w tygodniu. Klient ma pewność, że trafi na nowoczesny, sprawny i licencjonowany pojazd, co gwarantuje mu nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo przejazdu.

Czysta i pachnąca taksówka? W Link Taxi to standard, a nie przypadek!

We wszystkich autach obowiązuje dbałość o czystość pojazdu oraz bezwzględny zakaz palenia, a także stosowane są przyjazne środowisku odświeżacze powietrza o zapachu żurawiny.

Szybkie zamawianie, wygodne rozliczanie z Link Taxi

Zamawiaj tak jak lubisz – przez przyjazną dyspozytornię działająca 24 h/ dobę lub intuicyjną aplikację mobilną (Android, IOS)

  • terminal w każdym aucie,
  • zamówienia terminowe,
  • kursy bezgotówkowe dla firm

Dlaczego warto z nami jeździć? Co Nas wyróżnia?

Więcej niż Taksówka!

Naszą misją jest połączenie tego, co najlepsze w tradycyjnych taksówkach i alternatywnych przewoźnikach oraz stworzenie nowej jakości usług na przejrzystych zasadach działania.